Penzion Lesni penzion Podmitrov ubytovanie Strazek

Penzion Strazek Lesni penzion Podmitrov

Ubytovanie Lesní penzión Podmitrov Mitrov Strážek : Toto rekreačné stredisko s celoročnou prevádzkou leží uprostred cesty medzi mesty Tišnov a Nové Mesto na Morave, na Českomoravskej vysočine.  Je schované v doline rieky Bobrůvky uprostred lesov. Necelých päť minút chôdze sa nachádza zrúcanina hradu Mitrov (asi zo 13. storočia), podľa ktorého bola pomenovaná aj dedina Mitrov (1,5 km).

Lesní penzión Podmitrov Vysočina ubytovanie :
Ubytovanie je zabezpečené v budove - opravené v sedemdesiatych rokoch z bývalého liehovaru. Izby sú štvorlôžkové, jednoducho zariadené. Sociálne zariadenia sú spoločné na chodbách. Veľkou prednosťou tohto strediska je veľká spoločenská miestnosť a tri učebne s lavicami. K dispozícii máte aj TV a video. V letnom období (apríl - september) môžete využiť ubytovanie v štvorlôžkových chatkách v areáli strediska. Kapacita strediska je 90 miest v hlavnej budove a 80 miest v štvorlôžkových chatkách.

Mitrov ubytovanie Podmitrov Lesní penzión Reštaurácia :
V rekreačnom stredisku nájdete pivničku. Stravovanie pre hostí je zabezpečené v jedálni. Záleží len na Vás, z čoho si vyberiete - plná penzia, polpenzia alebo diétna strava. Pre školy a škôlky sa dodržiava pitný režim i desiata. V prípade nepriaznivého počasia môžete využiť posedenie pri krbe alebo v bare strediska.

Podmitrov Lesní penzión ubytovanie Mitrov služby :
Penzión je vhodný pre rodinné rekreácie, víkendové pobyty (piatok - nedeľa), školy a škôlky v prírode, letné detské tábory, Silvestr, Velikonoce, športové sústredenia, oslavy narodenín, svadby, promócie.
V obci je detský, praktický a zubný lekár, čerpacia stanica, reštaurácia "CHudobka", hostinec "Na špici", nákupné stredisko.
V prípade nepriaznivého počasia, máte možnosť využiť stolný tenis, biliard, šípky alebo aj iné stolové hry. U rekreačného centra sú tri ihriská na volejbal, futbal a basketbal, bazén, pre malé deti pieskovisko, preliezky a hojdačky. V areáli je aj ohnisko a vonkajší krb pre posedenie pri opekanie prasiatok, rýb atď

Dovolenka Českomoravská vysočina Lesní penzión Podmitrov Mitrov okolie :
V malej dedinke Mitrov žije len pár miestnych obyvateľov. Na okraji dedinky nájdete zámok založený v roku 1779, dnes je majetkom štátu a slúži ako domov dôchodcov. Nad strediskom Podmitrov je zrúcanina hradu Mitrova, na hrad vedie modrá turistická cesta zo zastávky vlaku Věžná - ideálne miesto na prechádzku. Hrad Pernštejn (7 km), westernové mestečko u Zvole nad Pernštejnom - Šiklův mlýn (5 km), Nové Mesto na Morave (15 km), Žďár nad Sázavou (25 km), vo všedné dni v dopoludňajších hodinách možnosť exkurzie v sklárňach Beránek ( Škrdlovice - 3 km za Žďár nad Sázavou.

Lesní penzión Podmitrov hotel ubytovanie Mitrov aktivity :
V lete je možné využiť terény vhodné pre pešiu turistiku aj cykloturistiku. Pre osvieženie je menší bazén priamo u strediska alebo zatopený lom v Rožínke (4 km). Jeseň Vás pozve k zberu húb a lesných plodov a zimu využijete na sánkovanie, korčuľovanie na okolitých zamrzlých rybníkoch alebo na rieke, ale predovšetkým k bežeckému lyžovaniu v okolí strediska. Zjazdovky sú vzdialené od centra cca 20 km v Novom Meste na Morave.
Penzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - hotel má reštauráciuPenzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - hotel má vináreňPenzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - k dispozícii letná terasaPenzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Strazek Lesni penzion Podmitrov - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Lesni penzion Podmitrov ubytovanie Strazek Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 2 °C Nočná tepl.: -4 °C Vietor: 6 m/s